fbpx

Küsimused spetsialistile

Tahaks infot intiimpiirkonna noorendamise kohta. Mida see endast kujutab ja kellele seda vaja on?
Vanuse lisandudes kaotavad naised tihti huvi seksuaalelu vastu, sest see ei paku enam endisaegseid eredaid aistinguid. Lausa vastupidi, limaskestade ebapiisav niisutatus tekitab seksi ajal ebamugavustunnet. Asi on selles, et hüaluroonhappe järkjärguline vähenemine limaskestades, ja see toimub aja jooksul paratamatult, põhjustab naha kuivamist ja kortsu minemist. Kuid neid probleeme saab nüüd parandada uusimate injektsiooniliste meetodite abil, mis võimaldavad lisada väikestele ja suurtele häbememokkadele volüümi, niisutada limaskestasid ning korrigeerida asümmeetriat. Intiimpiirkonna nahk muutub pringimaks, paraneb selle värv, silenevad väikesed voldid. See suurendab naise psühholoogilist heaolu ning enesehinnangut, tahab naine ju igas vanuses tunda end atraktiivse ja ihaldatuna. Kuid muutused ei puuduta vaid genitaalide välimust – suureneb ka nende tundlikkus. Naised kogevad võimsamaid orgasme ning sagedamini, suureneb võimalus saada vaginaalseid ja kliitoriorgasme.
Planeerin minna koos armsamaga romantilisele puhkusele, tahaks eelnevalt läbida intiimpiirkonna noorendamise protseduuri. Millal sobiks protseduuri läbida?
Protseduuri järel on soovitatav hoiduda suguelust kolme pärva jooksul. Kõige parem, kui protseduur toimub umbes nädal aega enne Teie reisi.
Kui kaua püsib intiimpiirkonna noorendamise tulemus? Ning mida on oodata selle protseduuri lõppedes?
Protseduuri tulemus püsib 6–8 kuud, seejärel taastub tasapisi esialgne olukord. Tundlikkuse vähenemist allapoole esialgset olukorda pole täheldatud. Seejärel saab protseduuri korrata. Soovi korral võib injektsioone teha süstemaatiliselt, sõltuvalt piirkonnast, kus neid kasutatakse. Protseduuri korduv läbiviimine ei kujuta endast lisariski. Protseduur viiakse läbi küllaltki kiiresti, kasutades paikset tuimastust, ehk siis on patsiendi jaoks valutu.
Millised on intiimnoorendamise vastunäidustused ning kas sellel on vanuseline piirang?
Selle protseduuri vastunäidustused on samad mis teistelgi injektsioonilistel protseduuridel: põletikeliste protsesside olemasolu organismis, põletik injektsiooni kohas. Vastunäidustuste olemasolu tehakse kindlaks eelneva konsultatsiooni käigus. Protseduuri näidustused ei sõltu patsiendi vanusest. Seda võib teha naistele ja neidudele alates 16. eluaastast.
Kuidas aru saada, et mulle on tarvis intiimnoorendamise protseduuri?
Kui Te olete märganud seksuaaliha vähenemist pärast sünnitust, günekoloogilist operatsiooni või siis tasapisi, aastatega. Kui Teile teeb muret tupekuivus vahekorra ajal. Kui ajapikku on tekkinud põiepidamatus aevastamise, köhimise või füüsilise pingutuse ajal, siis tasub pöörduda meie kliiniku günekoloogi poole. Võimalik, et Teie probleemi lahenduseks on intiimpiirkonna noorendamise protseduur.
Kas on olemas garantii, et protseduur toob loodetud tulemused?
Nagu ühelgi arstil, pole ka meil õigust anda taolisi lubadusi. Kuid me saame aru, kuivõrd delikaatne see teema on ning samas kui oluline igale naisele. Seepärast pakume oma klientidele igakülgset hoolt ja tuge nii protseduuri ajal kui ka taastusperioodil. Selles on kübeke omakasugi – kui klient on rahul, soovitab ta meie kliinikut oma sõbrannadele ja tuttavatele.