fbpx

Spetsialistid

Günekoloog Tallinnas

Dr. Ksenia Buts , MD

Günekoloog
{

Ei tasu häbeneda, tuleb ravida.

Lõpetasin Tartu Ülikooli Arstiteaduskonda 2007 aastal. Aastatel 2007-2011 läbisin sünnitusabi ja günekoloogia residentuuri Lääne-Tallinna Naistekliinikus ehk Pelgulinna Sünnitusmajas, mille käigus samuti omandasin tööks vajalikke kirurgilisi oskusi.

Aastast 2011 jätkasin tööd Pelgulinna Sünnitusmajas naistearstina. Spetsialiseerudes ultrahelis ning sünnieelses diagnostikas täiendasin ennast pidevalt nii Eestis, kui välismaal.

Esimene kokkupuude esteetilise günekoloogiaga toimus juba residentuuri ajal kui teostasin häbememokkade vähendamisoperatsioone. Viimasel ajal täiendasin ennast laserravis ning plasmateraapias.

Olen Eesti Naistearstide Seltsi, Eesti Arstide Liidu, Eesti Perinatoloogia Seltsi, ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology) ning E.S.A.G (European Society of Aesthetic Gynecology) liige.

Dr. Larissa Joffe, MD

Günekoloog
{

Naiste tervis uuel tasemel.

Olen lõpetanud Minski Meditsiiniülikooli (1980) ning läbinud sünnitusabi ja günekoloogia internatuuri (1981). Olen töötanud günekoloogina üle 40 aasta, olles spetsialiseerunud günekoloogiale ja günekoloogiliste probleemide lahendamisele puberteediperioodist menopausini. Minu jaoks on esmatähtis naiste tervise hoidmine ja haiguste ennetamine.

Olen üle 20 aasta tegelenud emakakaela muutuste jälgimise ja raviga, emakakaela kolposkoopiliste uuringutega ja ambulatoorse hüsteroskoopiaga. Olen Eesti Naistearstide Seltsi, Eesti Kolposkoopia Ühingu ja Euroopa Kolposkoopia Föderatsiooni liige.

Teostan esteetilise günekoloogia protseduure üle 9 aasta.

Kristina Nikandrova

Ämmaemand
{
Minu meditsiinialane karjäär algas 2016. aastal pereõena. 2017. aastal lõpetasin Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õenduse erialal, kuid juba sellel ajal teadsin, et minu kutsumus on olla ämmaemand. Seetõttu jätkasin kohe edasi õpinguid Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis, kus omandasin 2022 aastal teise rakenduskõrghariduse ämmaemanduse erialal. Minu erialane edasiliikumine on viinud mind mitmetesse meditsiiniasutustesse – Narva haigla ämmaemanda ja günekoloogia osakond, Ida-Viru Keskhaigla sünnitusosakond ning erakliinik Narvas. 2023 aasta suve saabudes otsustasime perega Tallinnasse kolida, kus jätkasin nii ambulatoorset (iseseisev ämmaemanda vastuvõtt) kui ka statsionaarset tööd (Pelgulinna sünnitusmaja).

Minu sooviks on alati olnud toetada naisi, sest ämmaemandus ei ole minu jaoks vaid raseduse ja sünnitusega seotud, vaid ka laiemalt naiste tervise küsimus. Spetsialistina, pühendun pidevalt enesetäiendamisele, erinevate oskuste arendamisele – alates ultraheliuuringutest, kontratseptsioonist ja noorte nõustamisest kuni perimenopausini ja veelgi kaugemale. Plasmateraapia ja lasermeetodid on mulle südamelähedane teema, kuna need võimaldavad parendada naiste elukvaliteeti ning tuua tagasi nauding ja rõõm lähedusest. Minu töö prioriteediks ja põhiväärtuseks on kompleksne lähenemine: põhjalik nõustamine ja patsiendi läbivaatus. Konsultatsiooni ajal annan patsientidele soovitusi intiimhügieeni, füüsilise aktiivsuse kohta ning vajadusel suunan kaasuvate spetsialistide poole.

Olen Eesti Ämmaemandate Ühingu liige.