fbpx

Spetsialistid

Günekoloog Tallinnas

Dr. Ksenia Buts , MD

Günekoloog
{

Ei tasu häbeneda, tuleb ravida.

Lõpetasin Tartu Ülikooli Arstiteaduskonda 2007 aastal. Aastatel 2007-2011 läbisin sünnitusabi ja günekoloogia residentuuri Lääne-Tallinna Naistekliinikus ehk Pelgulinna Sünnitusmajas, mille käigus samuti omandasin tööks vajalikke kirurgilisi oskusi.

Aastast 2011 jätkasin tööd Pelgulinna Sünnitusmajas naistearstina. Spetsialiseerudes ultrahelis ning sünnieelses diagnostikas täiendasin ennast pidevalt nii Eestis, kui välismaal.

Esimene kokkupuude esteetilise günekoloogiaga toimus juba residentuuri ajal kui teostasin häbememokkade vähendamisoperatsioone. Viimasel ajal täiendasin ennast laserravis ning plasmateraapias.

Olen Eesti Naistearstide Seltsi, Eesti Arstide Liidu, Eesti Perinatoloogia Seltsi, ISUOG (International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology) ning E.S.A.G (European Society of Aesthetic Gynecology) liige.

Dr. Larissa Joffe, MD

Günekoloog
{

Naiste tervis uuel tasemel.

Olen lõpetanud Minski Meditsiiniülikooli (1980) ning läbinud sünnitusabi ja günekoloogia internatuuri (1981). Olen töötanud günekoloogina üle 40 aasta, olles spetsialiseerunud günekoloogiale ja günekoloogiliste probleemide lahendamisele puberteediperioodist menopausini. Minu jaoks on esmatähtis naiste tervise hoidmine ja haiguste ennetamine.

Olen üle 20 aasta tegelenud emakakaela muutuste jälgimise ja raviga, emakakaela kolposkoopiliste uuringutega ja ambulatoorse hüsteroskoopiaga. Olen Eesti Naistearstide Seltsi, Eesti Kolposkoopia Ühingu ja Euroopa Kolposkoopia Föderatsiooni liige.

Teostan esteetilise günekoloogia protseduure üle 9 aasta.