fbpx
Paljud naised on kogenud kehaga seotud ebamugavustunnet, kuid tihti vaikivad nad oma intiimsetest probleemidest, kartes neist rääkida.

Õnneks on meditsiin viimasel ajal teinud suuri edusamme ning üha enam naisi avastab uusi võimalusi oma tervise parandamiseks. Üks nendest populaarsetest meetoditest Eestis on lasergünekoloogia. “Paljud naised kogevad elu jooksul limaskesta struktuurseid muutusi, mis võivad põhjustada mitmeid ebameeldivaid sümptomeid,” selgitab dr. Ksenia Buts. “Lasergünekoloogia võib olla abiks nende probleemide lahendamisel.”

Dr. Buts rõhutab, et lasergünekoloogia kõrval on üks uusimaid ja tõhusamaid ravimeetodeid plasmateraapia, tuntud ka kui PRP.

Plasmateraapia hõlmab vereplasma süstimist intiimpiirkonda, mis aitab kiirendada limaskestade paranemist ja taastumist. Liisa (38a.) jagab oma kogemust: “See oli minu jaoks suur samm, kuid olin juba liiga pikka aega kannatanud, probleemiks oli uriinipidamatus. Ma ei saanud nautida aktiivset elustiili ja see mõjutas minu enesekindlust. Lasergünekoloogia kliiniku arst olid väga professionaalne ja võttis aega, et selgitada mulle kõiki võimalikke ravimeetodeid.”

“Konsultatsiooni käigus rääkisin arstile ausalt ka oma intiimsetest probleemidest, mis hoidsid mind tagasi täielikult elust rõõmu tundmast. Arst kustutas kõik minu kahtlused ja näitas mulle, et minu probleemid on ravitavad ning minu elukvaliteet võib paraneda.”

Liisa otsustas läbida Shelase’i protseduuri, mis on tõhus mitmesuguste intiimsete probleemide ravimisel.

Dr. Buts lisab, et Shelase’i protseduur aitab parandada nii seksuaalelu kvaliteeti kui ka aistinguid vahekorra ajal. Kokkuvõttes näitab kasvav huvi esteetilise günekoloogia vastu, et naised mõistavad, kui oluline on hoolitseda oma keha ja heaolu eest. Lasergünekoloogia ja plasmateraapia on vaid kaks näidet sellest, kuidas uued meditsiinialased teadmised ja tehnoloogia võivad naisi aidata.

Lasergünekoloogia ja plasmateraapia on viinud naiste tervisealase teadlikkuse uuele tasemele, pakkudes lahendusi, mis võimaldavad naistel elada täisväärtuslikku ja mugavat elu.

Uuri lähemalt, kuidas see nüüdisaegne ravimeetod võib muuta sinu elu ning tõsta enesekindlust ja naudingut naiseks olemisel